son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Karstaki biri ile arkadaşlık arayan bayanım

Karstaki biri ile arkadaşlık arayan bayanım
ben yaşını göstermeyen bir kızım karsta yaşıyorum 92 dogumluyum lise mezunuyum ama bir butikte çalışıyorum telefondan bakarken gördüm bende arkadaş edinmek sohbet istiyorum. dalga gececek kandıracak bana pişmanlık verecek birini değil gülmemi isteyen benis even birini gerçekten tanımak istiyorum


Kırşehirdeyim yanlızlıkta kaybolmuş bayanım

hayat garipliklerle dolu tanışacağım kişi ile umarım anlaşırım kırşehirdeyim yanlızlıkta kaybolmuş bayanım beni bulabilecek artık yüzümü güldürecek bir erkek arkadaş ile hayatımı anlatmak istiyorum herkesin farklı bir hikayesi var benimde var bazı şeylerim ama sadece samimi duydugum kişiylen paylaşacagım. lütfen ciddi kişiler mesaj atsın tanışmak içinde başka kişiler ısrar etmesin rica ediyorum.


Ordulu bayanlar arkadaşlık isteyen

orduluyum adım tahsin burda ciddi tanışacak birini arıyorum ordulu bayanlar arkadaşlık isteyen samimiyet içinde görüşecek olanlar mesajlaşabiliriz isterse telefonda verebiliriz veya nebilim faceden falan konuşabiliriz yeterki dürüst olsun ve beni yanılmasın hepsi bu kadar.


Boşandım mardindeyim bayan arkadaş arıyorum

ben musa boşandım mardindeyim bayan arkadaş arıyorum eger evlilik düşünüyorsa tabi bana gevsek ciddi olmayan niyeti başka olan kişiler hiç yazmasın dürüstlüge önem veriyorum eger sen bayan arkadaş önem veriyorsan bana yaz yoksa yazma


nevşehir bayan arkadaş ciddi düşünen

sakin yapıda iyi niyetli erkek arkadaş arayan nevşehir bayan arkadaş ciddi düşünen kişiler bana ulaşsın ben adamlıgımla saygı içinde onu dinleyerek karşılıklı bir aşk ve akabinde güzel mutlu bir yuva kurmak için burdayım


Rizede biri olması iyi ama sohbet olacaksa başka arkadaşta olur

Rizede biri olması iyi ama sohbet olacaksa başka arkadaşta olur
ismim gülçin şuanda rizedeyim arkadaşlıkları iyi birini tanımak onunla konuşmak istiyorum burda bazılarını gördümde ohoo başka havadalar aman yaa bana afilliler denk gelmesin yeminle çekemem samimi mertce olan yalanı falan tavan yapmamamış iyi birini tanımak istiyorum. çok sakin bir ortam hayal ederken habire birilerine laf yetiştirme durumunda degilim direk giderim. ama arkadaş oldugum kişide kovsa gitmem :) böylede bir deliyim yani. artık bakcaz nassı olacak diye.


Dul kelimesini sevmiyorum ama öyle bir bayanım

Dul kelimesini sevmiyorum ama öyle bir bayanım
yeni oldugum için birde ilk ilanım neyi nerden anlatacam bilemedim. birini tanımak istiyorum saygı görecegim sevgi hissedilecek bir beyle tanışmak istiyorum. ilk eşim vefat etti sonra biriyle ciddi gibi olduk ona yalancının biri çıktı yani bu özlemim bitmedi hep kötüler bana denk geliyo sanırım. seviyeli ciddi birini bulup ondan sonra kendimi tam tanıtmak istiyorum.


hatayda olan veya buraya gelecek olan bayan varmı

kişilige ve karaktere önem veren biriyim hatayda olan veya buraya gelecek olan bayan varmı eger varsa yazabilir ben karşılarım hatta şöyle diyeyim arkadaşlarımdavar bir veya iki eger arkadaş olarak gezmek isteyen varsada gelebilir hatayımızı dolaştırabilirim. tamamen arkadaşlık kurmak için yani.


yakışıklı sayılırım artvinden bayanlar arkadaşlık için

artvindeyim adım behzat yakışıklı sayılırım artvinden bayanlar arkadaşlık için istiyosa yazabilir benimde kız arkadaşım yok zaten işten bulamadım hep çalışıyorum mecbur hayatta kalmak için çalışmak lazım. böyle tatlı çok sevecegim bir bayan arıyorum.


yanlız bir erkek arayan afyondan bayanlar

sadık iyi birini arayan yani yanlız bir erkek arayan afyondan bayanlar tanışmak için bana yazmak isterse beklerim sıkıntı yok gerçek duruşumla aranızda bulunuyorum yalanım falan birşeyim yok. dürüst olarak bir bayanla konuşmak istiyorum


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...