son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  CUMHURIYET
2  MILLIYET
7  HÜRRIYET RSS
_  ODATV
2  AA
7  HABERTÜRK


Libya da siyasi çözüm arayislari

Libya Yüksek Devlet Konseyi Baskani Halid el-Misri, görüsünü güç kullanarak zorla kabule mecbur birakan biriyle görüsmeye oturmayacagini belirtti.


10. Uluslararasi Istanbul Opera Festivali basliyor

Türkiye'nin kültür sanat yasaminin desteklenmesi amaciyla 10 yil önce baslatilan Uluslararasi Istanbul Opera Festivali, pek çok ülkeden sanatseveri ING sponsorlugunda Istanbul'da bulusturuyor.


Ankara da gece kulübüne pompali tüfekle saldiri: 3 ...


Ankara da gece kulübüne pompali tüfekle saldiri: 3 ...

Ankara'da gece kulübüne pompali tüfekle saldiri: 3 yaraliANKARA'da, kimligi belirsiz kisilerce gece kulübü içerisindeki vatandaslara pompali tüfekle ates edildi.


Baskentte Selçuklu dönemine ait 2 bin 910 gümüs sikke ...

Ankara'da düzenlenen tarihi eser kaçakçiligi operasyonunda Anadolu Selçuklu dönemine ait 2 bin 910 gümüs sikke ele geçirildi.


Pehlivanlar 658. kez er meydaninda! Kirkpinar Yagli ...

Tarihi Kirkpinar Yagli Güresleri, bu sene 658. kez düzenlenecek. Dünyanin en spor organizasyonlarindan biri olan Kirkpinar Yagli Güresleri'nde binlerce sporcu altin kemer için mücadele edecek. Bu yil 658.si düzenlenen Kirkpinar Yagli Güresleri ne zaman basliyor, hangi kanaldan yayinlanacak?


Günlük burç yorumlari 26 Haziran 2019 Çarsamba (Haftalik ...

Günlük burç yorumlari ile ask, para, aile ve saglik konusunda neler yasanacak fikir edinebilirsiniz. 26 Haziran 2019 Çarsamba günü Koç, Boga, Ikizler, Yengeç, Aslan, Basak, Terazi, Akrep, Yay, Oglak, Kova, Balik burçlarina dair günlük burç yorumlari haberimizde. Iste günlük burç yorumlari, 24-30 Haziran haftalik, aylik burç yorumlari...


Bernard Arnault: Jeff Bezos ve Bill Gates ten sonra ...

Bernard Arnault, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos ve Microsoft'un kurucusu Bill Gates'ten sonra serveti 100 milyar dolari asan 3. kisi oldu.


Türkiye Maarif Vakfina 541 milyon lira aktarilacak

Milli Egitim Bakanligi bütçesinden Türkiye Maarif Vakfina 541 milyon lira kaynak aktarilacak.


Sudan da gece gösteriler düzenlendi

Sudan'da baskent Hartum basta olmak üzere, Umdurman ve kuzeydeki Atbara kentlerinde gece gösteriler düzenlendi.


28 Çevre ve Sehircilik Il Müdürü atandi

Çevre ve Sehircilik Bakanliginin çesitli birimlerine yapilan atamalar ile 28 Çevre ve Sehircilik Il Müdürünün atanmalarina ve 7 Çevre ve Sehircilik Il Müdürünün görevden alinmasina iliskin kararlar Resmi Gazete'de yayimlandi.


Mueller 17 Temmuz da Kongrede ifade verecek

ABD'de yürüttügü Rusya sorusturmasini mart ayinda tamamlayarak geçen ay dosyayi kapatan Özel Yetkili Savci Robert Mueller'in, 17 Temmuz'da Temsilciler Meclisinde ilk kez vekillerin sorularini yanitlayacagi bildirildi.


Ingiltere: Üvey kizkardeslerin 2 milyon TL lik miras ...

Ingiltere'de yüksek mahkemede görülen bir miras davasinda, iki üvey kizkardesin anne ve babalarinin yasadigi ev için verdigi mücadelede, önce annenin mi yoksa babanin mi öldügü tartisildi.


Atama ve görevden alma kararlari Resmi Gazete de

Toplu Konut Idaresine yapilan atamalar ve Tarim ve Orman Bakanligindaki görevden alma kararlari Resmi Gazete'de yayimlandi.


Kriz de var firsat da ekonomiye odaklanalim

Erken seçim tartismalarinin gündeme gelmemesini isteyen Anadolu Is dünyasi temsilcileri, 'Iktidar veya muhalefet kim seçimi gündeme getirirse vebali boynuna. Türkiye'nin gündemi artik ekonomi olmali ve kalici adimlar atilmali' mesajini verdi.


80 yeni nesil OSB tuzaktan kurtaracak!

OSBÜK ve TEPAV'in 'Yeni Nesil OSB'ler' raporu ile sanayide yeni bir yol haritasi çizildi.


3 günde 20 milyon dolarlik anlasma yapacaklar

Dünya çimento üreticileri için en büyük ticari bulusma etkinligi olan INTERCEM Uluslararasi Çimento Konferansi'nin 100'üncüsü dün Istanbul'da basladi.


Her eve bir poliçe sart!

Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. Baturalp Pamukçu ile sektördeki gelismeleri, penetrasyon oranlarinin düsüklügünü, sigorta bilincinin artirilmasina kadar pek çok konuya degindik.


Iran ve G-20 stresi dolar sattiriyor!

Jeopolitik risk algisindaki artis ve bu haftanin ilerleyen günlerinde Çin-ABD ticaret görüsmelerinde sonuca varilip varilmayacagina dair endiseler küresel piyasalarda negatif hava estiriyor.


Tunus Büyükelçiligine atama

Tunus nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiligine Refik Ali Onaner'in atanmasina iliskin karar Resmi Gazete'de yayimlandi.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...