son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Kayseri Dünya Şampiyonundan, Okçuluk Türkiye Kupası ...

Okçuluk Dünya Şampiyonu Demir Elmaağaçlı'nın nikahı, Türkiye Okçuluk Şampiyonası'nın yapıldığı Kayseri'de şampiyona sahasında kıyıldı.


Çanakkale Ata Demirer den Gökçeada Yorumu Biraz Yalnız ...

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde, 'Hedefim Sensin' filminin çekimlerini tamamlayan oyuncu ve komedyen Ata Demirer, aşığı olduğu Bozcaada'ya koştu.


Antalya Noel Baba ve Myra ya Ziyaretçi Akını

Antalya'nın Demre ilçesindeki Aziz Nikolaos (Noel Baba) Anıt Müzesi ve Myra Antik Kenti'ni, yılın 9 aylık bölümünde 500 binin üzerinde turist ziyaret etti.


Antalya Emre Umut Yürümek İstiyor

Antalya'da miyopati kas hastası Seniha Çiftçi (38), Duchenne Musküler Distrofi (DMD) hastası oğlu Emre Umut Gönültaş (14) ve onun durumundaki 5 bin çocuk için gen tedavi merkezi kurulması çağrısında bulundu.


Trabzonspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor u Konuk ...

Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında yarın Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u konuk edecek.


Tcdd Taşımacılık, Uluslararası Yolcu Sayısını Artırıyor

TCDD Taşımacılık AŞ, yüksek hızlı, konvansiyonel ve kent içi banliyö trenleriyle günde 265 bin yolcuya ekonomik, rahat ve konforlu seyahat imkanı sunarken, uluslararası seferleriyle de ilgi görüyor.


Adalet Bakanı Gül: "(Darbe Girişimi Davaları) 289 ...

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, darbe girişimine yönelik 289 davadan 209'unun tamamlandığını bildirdi.


Bir Gözü Mavi, Diğeri Kahverengi Kardeşler Şaşırtıyor

GAZİANTEP'te bir gözü mavi, diğeri kahverengi olan Furkan (20) ve Bedir Mandollu (11) kardeşler görenleri şaşırtıyor.


Patronunun Attırdığı İmzayla 300 Bin Liralık Borca ...

Antalya?da okuma yazması olmayan temizlik işçisine patronunun sigorta vaadiyle imza attırıp borçlu bir şirketi üstüne devrettiği iddia edildi.


Burdur da Trafikte Cep Telefonu Uygulaması Devam Ediyor

Burdur'da trafikte cep telefonu uygulaması devam ediyorBURDUR - Burdur kent merkezinde araç sürücülerine yönelik cep telefonu ve emniyet kemeri uygulamaları aralıksız devam ediyor.


Ara Güler in Kayınvalidesi Ülkenin İlk Mantık Kitabı ...

Türk bilim kadınları üzerine çeşitli kitaplar yazan mühendis ve eğitimci Doç. Dr. Günseli Naymansoy, 17 Ekim'de yaşamını yitiren usta foto muhabiri Ara Güler'in de kayınvalidesi olan Türkiye'nin ilk mantık kitabı yazarlarından Tezer Ağaoğlu Taşkıran'ın hayatını araştırdı.


Bircan Bali nin Samimi Görüntülerini Ortaya Çıkardığı ...

Sunucu Bircan Bali'nin eski sevgilisiyle öpüşme fotoğrafını yayan kişi olduğu iddia edilen Nihat Doğan, 'Kimseyi bel altından vurmam, hukuki işlemleri başlattım.' dedi.


Helikopter Denize Çakıldı

Meksika'da içinde 12 kişi bulunan helikopter denize çakıldı.


Suudi Gazeteci Kaşıkçı nın Öldürülmesi

Endonezya Bağımsız Gazeteciler Birliği (AJI) Başkanı Abdul Manan, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın 'acımasız ve barbarca' öldürüldüğünü belirtti.


Konya da Üretilen Forklift İçin 49 Ülkeden Bayilik ...

Konya'da yerli ve milli imkanlarla üretilen forklift için 49 ülkeden 151 firma, bayilik başvurusunda bulundu.


Macaristan dan "Türk Konseyi" ile Ekonomik İş Birliği ...

Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Gabor Kiss, Macaristan'ın eylül ayında yapılan Türk Konseyi 6. Devlet Başkanları Zirvesi'ne 'gözlemci ülke' olarak katılmasına ilişkin, 'Türk Konseyi ülkeleriyle özellikle ekonomik anlamda ilişkilerimizi daha da güçlendirerek bu konuda kazanımlar elde...


Gümüşhane deki Aynalı Viraj Tüneli İnşaatı Tepki ...

- Gümüşhane'deki 'Aynalı Viraj Tüneli' inşaatı tepki çekiyor İkisu-Şiran karayolunda yapımına 2015 yılı sonunda başlanan 254 metrelik tünelin akıbeti merak konusu Kaderine terk edilen tünel, dik bir kayanın dibinde neredeyse 'L' şeklinde, konulan aynalar nedeniyle yöre halkı tarafından...


Kobi ler Icdda ile Dünyaya Açılıyor

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, 4. Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri'nin (ICDDA) uluslararası camiada karşılığı olduğunu belirterek, 'OSTİM'de savunma sanayi alanında çalışan küçük firmalar uluslararası pazarda da iş yapmak istiyor ve...


Darbe Girişimine Yönelik 209 Dava Tamamlandı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, darbe girişimine yönelik 289 davadan 209'unun tamamlandığını bildirdi.


Bursa da Yüzlerce Yıllık Çam Ağaçları Kesilen Köylüler ...

Bursa'da yüzlerce yıllık çam ağaçları kesilen köylüler isyan etti Çam ormanlarının dedelerinden miras kaldığını belirten köylüler ağaçların kesilmesine karşı çıktıBURSA - Bursa'da yüzlerce yıllık çam ağaçlarının bulunduğu ormanda ağaçların tıraşlama yöntemiyle kesilmesine köylüler karşı çıktı.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...